Archiwa tagu: malowane portrety

O dystansie i teatrze w twórczości Dominika.

Hanka
Prace Dominika Jasińskiego będzie można oglądać w Maya przez cały listopad, aż do połowy grudnia.W galerii pojawią się barwne portrety znanych postaci polskiego kina i nie tylko …
Dominik portretuje aktorów i aktorki z całego świata, jak również futbolistów, reżyserów, inżynierów… a więc po prostu ludzi. W każdym znajduje ciekawą wartość, ale z zawodem aktora jest Mu łatwiej:

Dlaczego portret, portrety na zamówienie?

Portret to doskonała pamiątka i ozdoba w domu, mieszkaniu czy innym lokalu.  Najczęściej realizowane zamówienia na portret ze zdjęcia dotyczą portretów członków rodzin.

W swoim otoczeniu  umieszczamy pojedyncze obrazy z portretami najbliższych, ukochanych osób, zwłaszcza wtedy, gdy mieszkają daleko… Są to portrety dzieci, wnuków, małżonków, partnerów i rodziców. Zbieramy także całe kolekcje portretów rodzinnych kilku pokoleń. Często rodziny poszukujące swoich korzeni chcąc upamiętnić przodków decydują się na taką właśnie formę ekskluzywnego „albumu rodzinnego” w postaci kolekcji portretów rodzinnych.

Prócz portretów członków rodziny często pojawiają się zamówienia instytucji lub inwestorów prywatnych. Powstają portrety wybitnych ludzi i bohaterów narodowych ku czci ich pamięci i znajdują swoje miejsce w kościołach, urzędach, wyjątkowych miejscach publicznych jak muzea czy instytuty pamięci.

Portrety są także idealnym prezentem – wyjątkowym, ekskluzywnym i oryginalnym. Zawsze mile zaskakują i wzruszają obdarowanego.
Portrety idealnie nadają się jako prezent urodzinowy, dla kontrahenta czy partnera biznesowego a także na różne rocznice, śluby, czy uroczystości pożegnalne…

dama z łasiczką

Czytaj dalej