Archiwa tagu: galerie toruń

IN YOUR FACE

plakat z wystawy-Jasiński

 

IN YOUR FACE to tytuł najnowszej wystawy prac Dominika Jasińskiego w Maya, której otwarcie 29 X 2011 o godzinie 14:00.Wystawa potrwa do 15 XII. Prace można również zakupić.

Ten 30-letni absolwent wydziału grafiki warszawskiej ASP poza wspaniałym warsztatem rysownika dysponuje wyjątkowym wyczuciem koloru. Bawi się nim w swoich obrazach, używając do tworzenia bardzo osobistych portretów, pełnych secesyjnego uroku i radości malowania. Jego wielkim atutem jest sprawność i ten malarski „słuch”. Czytaj dalej

Pejzaż w galerii Maya – wystawa prac Magdaleny Skrzyńskiej i Jana Rusnoka

 

O tym, że natura miewa różne oblicza wiemy bez oglądania malarskich pejzaży, ale żeby poznać oblicza  Magdaleny SkrzyńskiejJana Rusnoka zmagających się z żywiołami własnej natury warto zajrzeć do galerii Maya.  „Pejzaż prawdziwy” to wystawa konfrontująca prace obojga artystów, których połączyły wspólne poszukiwania. Ekspozycję prac malarskiego duetu można zwiedzać w Maya między 24 września, a 20 października 2011r. Prace Skrzyńskiej i Rusnoka są również do kupienia w galerii Maya.

Czytaj dalej

Malarstwo przeniknięte symbolami -wystawa malarstwa Dariusza Jasiczaka

Dariusz Jasiczak urodził się w 1964 roku w Poznaniu. W tym roku artysta obchodzi 30 lecie pracy Twórczej i z tej okazji jego prace zagoszczą w Galerii Maya. Wystawa zatytułowana „Meandry twórcze” prezentująca prace z najnowszego cyklu artysty będzie można zwiedzać między 26.VIII – 22.IX.2011r. przy ul. Żeglarskiej 18. Część prac artysty będzie przeznaczona na sprzedaż. Serdecznie polecamy.

Czytaj dalej