Archiwa tagu: dla dzieci

Podroz po bajkowym swiecie Kamili Pawluckiej

Kadry wyjęte niczym z bajek, zapamiętane z dzieciństwa obrazy i historie zaczerpnięte ze snów zapełniły na 3 tygodnie Galerię Maya.

Papier, farba, trochę wody i pędzelek – tylko tyle i aż tyle, wystarczy Kamili Pawłuckiej aby wciągnąć nas w świat swojej baśniowej wyobraźni. Mimo kapryśnej natury akwareli artystka subtelnymi kolorami i swobodnymi gestami, buduje niepowtarzalny świat, w którym spotkać można pędzącego Dziadka Mroza, zatroskanego Anioła na dachu czy dumnego Rajskiego Ptaka. W pracach Kamili wszystko płynie, wibruje, żyje własnym życiem, nic nie stoi w miejscu – sypie gęsto śnieg, spada rozpędzona gwiazda, a Rakietnicy mkną na swoim wehikule.

Czytaj dalej

„Casting na Monę Lisę” – rozdanie nagród i wernisaż pokonkurskowy.

wernisaż pokonkursowy.Mona Lisa-konkurs1.

Chwilę przed rozdaniem nagród w konkursie "Casting na Monę Lisę" w galerii Maya.

 

13 grudnia o godz. 12.00 w Galerii Sztuki Maya odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów z nagrodami oraz wernisaż wystawy prac laureatów konkursu plastycznego „Casting na Monę Lisę”. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat i podzielony na kategorie wiekowe. Nadesłano kilkaset prac z całej Polski. Uczestnicy wykonali prace w dowolnej technice, inspirowane tematem „Moja Mona Lisa”.

Czytaj dalej

Nagrody czekają !!!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z nagrodami.

kategorie wiekowe:
Pierwsza – dla uczniów szkół podstawowych,

Druga – dla uczniów szkół gimnazjalnych,

Trzecia – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy przygotowują prace plastyczne w dowolnej technice w formacie 50x40cm.

Temat: “Moja Mona Lisa”.
Termin składania prac – do 15 listopada 2011.

Wręczenie nagród autorom najciekawszych prac odbędzie się podczas uroczystego wernisażu wystawy zwycięskich prac w galerii Maya przy ul. Żeglarskiej 18 w grudniu 2011r.

nagrody

Czytaj dalej